36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

 

P Zero

 

P ZERO™ je originální výbava nejvýkonnějších modelů na trhu s nejlepšími parametry. Jeho asymetrický dezén znamená účinnější brzdění, lepší přilnavost k vozovce a lepší kontrolu. Vynikající na mokrém povrchu, jelikož zaručuje lepší bezpečnost v případě rizika aquaplaningu. Její nová složka obsahující nanočástice zaručuje maximální přilnavost a stabilitu. Strukturální integrita pneumatiky přispívá ke zlepšené směrové reaktivitě nezbytné pro sportovní jízdu a zaručuje tak rovnoměrné opotřebení běhounu. Speciální drážky ve tvaru písmene S v dezénu běhounu snižují hladinu hluku v kabině a přispívají ke zlepšení komfortu řidiče.

Prozkoumejte naši nabídku pneumatik Pirelli

Vlastnosti pneumatik Pirelli P Zero

 

Tři široké podélné drážky

 

Rychlejší odvod vody pro lepší bezpečnost a kontrolu v případě rizika aquaplaningu.

 

 

Běhoun ve tvaru písmene S

 

Optimální rozložení tlaku pro bezpečnost i v případě kritického brzdění na rovných úsecích a v zatáčkách.

 

Tři podélné plné pásky

 

Lepší brzdění a trakce dokonce i při vysokých rychlostech díky tužšímu běhounu, který zaručuje konstantní a optimalizovanou přilnavost k povrchu.

 

 

Asymetrie

 

Čtyři podélné, průběžné drážky na straně. Lepší bezpečnost a kontrola v případě rizika aquaplaningu.

P Zero Rosso

Pneumatika P Zero Rosso™, navržená pro jakýkoli elektronický systém kontroly trakce a stability, je perfektní volbou pro motoristický sport se středními až velkými zdvihovými objemy. Dokonalá rovnováha mezi účinností a komfortem díky přesnosti řízení na suché a mokré vozovce.

P Zero Corsa (PZC4)

Nová pneumatika P ZERO™ Corsa (PZC4) je pneumatika, která využívá to nejlepší ze závodní technologie využívané jak na cestách i na závodní dráze. Tato pneumatika, vyvinutá s technologickými partnery, vedoucími představiteli high-tech sektoru, je dokonalá na každém povrchu. Díky vlastnostem typickým pro závodní pneumatiky můžete dosáhnout výjimečné manévrovatelnosti s vynikajícím brzděním a trakcí.