36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Kvalita za nízkou cenu

 

Cílem skupiny BF Goodrich je nabízet řidičům vysoce výkonné a odolné pneumatiky za dostupné ceny. Jejím cílem je zajistit příjemnou jízdu pro vás i vaši peněženku!

Proč si vybrat pneumatiky BF Goodrich?

 

Pneumatiky BF Goodrich jsou navrženy tak, aby zlepšily váš zážitek z jízdy na silnici i mimo ni. Jejich guma zajišťuje výjimečný výkon a přilnavost ve všech ročních obdobích! Zimní pneumatika BF Goodrich G Force je totiž svými uživateli oceňována.

Pneumatiky navržené pro vaši bezpečnost

 

Všechny pneumatiky BF Goodrich jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu stylu jízdy i prostředí! Například s celoročními pneumatikami G-Grip můžete bezpečně brzdit za všech silničních podmínek.

BF Goodrich: přední společnost ve svém oboru

Zrod pneumatik BF Goodrich

 

Společnost byla založena v roce 1870 Benjaminem Franklinem Goodrichem a jako první v oboru začala nabízet gumové pneumatiky v USA. Later se společnost odlišila od svých konkurentů špičkovými technologiemi a spoluprací ve světě motoristického sportu.

Reference na trhu s pneumatikami

 

Pneumatiky BF Goodrich jsou proslulé svou spolehlivostí jak při závodech (24 hodin Le Mans, Rallye Dakar atd.), tak při každodenním dojíždění do práce. Pneumatiky i nadále prokazují svou výkonnost tím, že přispívají k úspěchům skvělých jezdců v renomovaných šampionátech.

Společnost BF Goodrich se zapisuje do historie

 

Americká společnost si hodlá udržet své postavení průkopníka v oblasti výroby pneumatik. Pokračuje v neúnavném výzkumu nabízet inovativní koncepty a poskytnout vám jedinečný komfort ve voze!