36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušenosví s pneumatiky a servisy

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Bezpečnost za nejlepší cenu

 

Společnost Pirelli, uznávaná pro své know-how a inovační schopnosti, vyvíjí a prodává pneumatiky prémiové kvality pro všechny typy použití. Italská společnost je známá svými výrobky, které dokonale kombinují bezpečnost, pohodlí, účinnost a odolnost.

Pneumatiky Pirelli: Pirelli: nepopiratelná kvalita

 

Pirelli úzce spolupracuje s nejvýznamnějšími výrobci automobilů a vyrábí pneumatiky na míru. Z těchto zkušeností společnost čerpá nesrovnatelné znalosti a předvídá vývoj zítřka. Díky široké nabídce produktů si jistě vyberete pneumatiku Pirelli, která vám bude vyhovovat.

Diverzifikovaná nabídka

 

Protože pneumatika je to jediné, co vás spojuje s vozovkou, je pro Pirelli bezpečnost zásadním prvkem. Je jádrem vývoje každého produktu, ať už jde o samotný design výrobku, nebo o technologie rozšířené mobility, které společnost nabízí.

Pirelli, průkopník inovací

Italská značka Pirelli je od roku 1872 celosvětově uznávaná pro své špičkové technologie. S 19 výrobními závody ve 12 zemích je jedním z předních výrobců pneumatik pro osobní a dodávkové automobily, motocykly a jízdní kola. Dokonalost její produkce je výsledkem znalostí získaných v oblasti motoristického sportu, ve které společnost působí již více než 110 let. Pirelli se v současné době účastní více než 350 sportovních akcí, jako jsou Formule 1 a WRC, ale také Americký pohár, mistrovství světa v lyžování a fotbalové soutěže s Interem Milán.