36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

 

Výkon není ničím bez kontroly

 

Pirelli nabízí širokou paletu inovativních pneumatik pro automobily, motocykly a jízdní kola díky dlouhodobé partnerské spolupráci s nejrenomovanějšími výrobci. Díky této spolupráci může Pirelli navrhovat pneumatiky na míru jako odpověď na požadavky nejnáročnějších zákazníků v závislosti na modelu vozidla.​

pirelli

Prozkoumejte naši nabídku pneumatik Pirelli

Proč Pirelli?

 

'Firma Pirelli, založená v Miláně v roce 1872, je aktuálně světově známou značkou díky své vynikající technologii, špičkovým produktům a vášni pro inovace pevně zakořeněné v italské tradici.

Zkušenost, která byla oceněna

 

S více než 40 lety zkušeností v segmentech Premium a Prestige je Pirelli tím pravým výrobcem pneumatik pro vás. Zaměřuje se především na trh pneumatik s vysokou přidanou hodnotou a neustále pracuje na inovativních produktech, které prokazatelně splňují specifické potřeby transportu, jako jsou speciální a super speciální pneumatiky.

Nejlepší pneumatiky pro všechna roční období

Technologie Pirelli

Pirelli Elect

 

'ELECT™ je technologie vyvinutá společností Pirelli speciálně pro dobíjecí elektrická a hybridní vozidla s ohledem na specifické technické vlastnosti.

Seal Inside

 

Díky technologii SEAL INSIDE™ mohou vozidla pokračovat v jízdě bez ztráty tlaku vzduchu, i když je pneumatika poškozena vnějším faktorem, čímž se eliminuje téměř 85 % příčin nehod způsobených ztrátou tlaku.

PNCS

 

PIRELLI NOISE CANCELLING SYSTEM™ je technologie, která umožňuje snížit hluk z jízdy slyšitelný ve vozidle díky použití absorpční pěny uvnitř pneumatiky. Snižuje hluk na polovinu.