36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Renomované pneumatiky Goodyear

 

Pneumatiky Goodyear jsou pečlivě testovány nezávislými orgány a doporučovány odborníky. Mezi jejich vlastnosti patří zimní pneumatika UltraGrip a EfficientGrip letní pneumatiky, které jsou na trhu velmi oblíbené!

Výkonnostní kritéria společnosti Goodyear

 

Aby vám mohli nabídnout ty nejlepší pneumatiky, zaměřují se konstruktéři společnosti Goodyear na mnoho kritérií: přilnavost v zatáčkách, přilnavost na všech typech povrchu, odolnost, spotřebu paliva spotřeba, aquaplaning, hlučnost v interiéru... To vše proto, abychom vám nabídli maximální kvalitu jízdy!

Předměty ve vašem dosahu

 

Kdo říká, že kvalita musí znamenat omezený rozpočet? Protože tvůrci pneumatik Goodyear chtějí aby byly dostupné pro každého, jsou nabízeny za spravedlivé a dostupné ceny.

Know-how společnosti Goodyear

Dlouhá historie

 

Historie pneumatik Goodyear začala v roce 1898 otevřením první stejnojmenné továrny v Ohiu. Díky slibu neustálých inovací se skupina stala jednou z předních světových společností vyrábějících pneumatiky.

Vznešený vzestup

 

Za více než sto let společnost Goodyear dobyla svět! Věděli jste například, že vůz, který vyhrál Indianapolis 500 z roku 1919 byl vybaven pneumatikami Goodyear? Díky tomuto vývoji je dnes skupina zastoupena ve 22 zemích a má 52 továren.

Další inovativní pneumatiky Goodyear

 

Společnost Goodyear zdaleka neusnula na vavřínech a neustále se snaží přizpůsobovat výzvám doby. Ať už se jedná o přizpůsobené kryty, samoregenerační pneumatiky nebo použití biologicky rozložitelných materiálů, inovace nejsou u společnosti Goodyear nikdy daleko!