36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pracujte s nejlepšími

 

Vlastníte autoservis nebo pneuservis?

 

Naši síť tvoří podnikatelé, kteří stejně jako vy poskytují široký sortiment služby pro motoristy. 

 

Připojením k naší síti investujete do budoucnosti vaší firmy a také vašich zaměstnanců. Zajišťujeme vysoce kvalitní vybavení, profesionální školení a výhodné podmínky nákupu pneumatik Bridgestone a výrobků dalších značek.

 

Podporu našim partnerům v České republice poskytují regionální zástupci a také specializovaná oddělení služeb pro zákazníky. S výhodami, které plynou z připojení k síti First Stop, se ale můžete seznámit už teď. Zjistěte, jak může vypadat budoucnost vašeho servisu.

Jaké výhody přináší připojení k partnerské síti First Stop?

 

Profesionalita, která podporuje důvěru.

 

Usilujeme o to, abychom byli pro potencionální zákazníky vždy volbou číslo jedna. K tomu, abychom mohli prezentovat nejvyšší kvalitu standardů služeb, jakou nabízí naši partneři, potřebujeme jednotnou komunikaci. Z toho důvodu First Stop zajišťuje marketingovou podporu a realizaci reklamních kampaní. Pomoc poskytujeme také s náborem nových zaměstnanců. Jednotné vnímání naší značky je zaručeno díky modernímu zařízení servisů. Dbáme nejen na vzhled exteriéru a interiéru servisů, zajišťujeme nábytek do recepcí, vybrané prvky vybavení i oděv pro zaměstnance. Partneři First Stopu získávají přístup k databázi fleetových zákazníků a také podporu při prodejních procesech i administrativě. Takový přístup vám umožní se zcela soustředit na vaši činnost a nám zajistit vysokou úroveň služeb, kterou zákazníci očekávají.

Odborná školení

 

Vysokou míru efektivity přináší vysoká úroveň znalostí.

 

Každý rok nabízíme v průměru 3 balíčky školení, která probíhají v období: leden-březen, květen-červen a září-říjen. Jsou určena jak vedoucím partnerského servisu, tak všem jeho pracovníkům. Školení zahrnují organizační, produktové, prodejní, právní a technické témata, přičemž jedním z hlavních tématických bloků jsou školení týkající se pneumatik. Zvláštní pozornost věnujeme výuce rychlého a profesionálního servisu, který vychází z kontrol, výměny oleje, údržby závěsných zařízení i brzdových systémů a provozních oprav.

IT řešení

 

Služby, které umožňují víc.

 

Moderní informační řešení, která nabízíme usnadňují nejen výběr příslušných dílů do auta zákazníka, ale i domluvení návštěvy zákazníka a objednání dodávky nejkvalitnějších výrobků do servisu. Přes webovou stránku First Stopu jsou zákazníci směřování přímo do servisů partnerské sítě. Navíc naši partneři získávají přístup k informačnímu systému Integra Car7 a TecDoc, jejichž financování zajišťuje do 80% z ceny naše síť First Stop. Přidělené prostředky pokrývají také IT školení a technickou podporu.

Výhodné obchodní podmínky

 

Oficiální prodejce pneumatik Bridgestone. 

 

Díky připojení k síti First Stop máte možnost nakupovat maloobchodně pneumatiky společnosti Bridgestone, kde si platební metody přizpůsobíte svým potřebám. Nabízíme také zvýhodněné podmínky pro nákup prvků vybavení servisu od firmy Hunter (technologického partnera sítě First Stop) a pneumatik, disků i náhradních dílů dalších výrobců.

Můžete se přidat k síti First Stop, pokud:

 

  • ​​​​​vlastníte pneuservis nebo autoservis a máte zkušenosti s jeho provozem
  • zaměstnáváte alespoň jednoho kvalifikovaného pracovníka
  • máte zájem zlepšovat svojí profesní kvalifikaci a účastnit se školení First Stop
  • splňujete platné státní předpisy BOZP a předpisy týkající se ochrany životního prostředí
  • souhlasíte s hrazením ročního franšízového poplatku

Jste připraveni se připojit?

 

Chcete-li získat úplné informace o podmínkách připojení se k partnerské síti, kontaktuje zástupce First Stop:

 

                                          Jasmin Čardžić​

                                          telefon:  +420 778 743 240

                                          e-mail:  jasmin.cardzic@bridgestone.eu

 

Začněte pracovat s nejlepšími ve svém oboru!

 

 

Soustředíme se především na poskytování těch nejlepších služeb zákazníkům, což by bez partnerů sítě First Stop nebylo možné. Proto při provozování servisu v rámci sítě First Stop máte naši stálou podporu a jistotu, že vaše podnikání nejen vyniká mezi konkurenci vysokou úrovní služeb, ale má také zázemí pro další rozvoj a získávání nových zákazníků. Společně můžeme vytvořit bezpečný a velmi výnosný servis posílen prémiovou značkou Bridgestone.