36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Prémiová značka

 

Hankook, 6. největší výrobce na světě, vyrábí špičkové pneumatiky pro osobní automobily, 4X4, SUV, užitková a nákladní vozidla.

 

Aby mohl Hankook svým zákazníkům nabídnout optimální kvalitu ve spojení s vynikající technologií a jízdním komfortem, neustále investuje do výzkumu a vývoje ve svých pěti mezinárodních vývojových centrech a osmi vysoce výkonných továrnách.

Prozkoumejte naši nabídku pneumatik Hankook

Proč Hankook?

 

Hankook Tire je světový výrobce inovativních, mnohokrát oceňovaných prémiových pneumatik pro osobní automobily, 4X4/SUV, užitková vozidla, nákladní automobily, autobusy a sportovní vozidla.

Technologie zrozené na dráze

 

Jako oficiální dodavatel DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) od roku 2011, jedné z nejnáročnějších automobilových soutěží, kterých se účastní takoví výrobci jako Audi a BMW, Hankook využívá zkušenosti získané v přirozených podmínkách k vývoji stále efektivnějších a bezpečnějších pneumatik. Hankook je partnerem mnoha závodů v Evropě i po celém světě: Mistrovství Evropy FIA Formule 3, Eurocup Formule Renault, W-Series, Supercar challenge...

Nejlepší pneumatiky pro každou sezónu

Hankook v několika slovech:

 

  • Největší výrobce na světě: Hankook vyrábí prémiové pneumatiky pro osobní automobily, SUV, užitková vozidla, nákladní a sportovní vozidla.

 

  • Mezinárodní síla: 20 000 zaměstnanců po celém světě ve 180 zemích a výrobní kapacita 102 milionů pneumatik. 

 

  • Značka, která je partnerem výrobců automobilů: první pneumatiky montované na vozy největších výrobců (Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ...). 

 

 

  • Inovativní značka: zavádí nejnovější technologie a inovace do výroby pneumatik. Hankook má 5 výzkumných a vývojových center, včetně jednoho z nejmodernějších center na světě, Technodome (Korea).
 
  • Značka oddaná sportovním hodnotám: oficiální partner Realu Madrid a Evropské ligy. Stejně jako její partneři, i firma Hankook klade velký důraz na hodnoty efektivity, kvality a nasazení.  

Závazky

 

Efektivita: zaručena perfektní jízda i v těch nejtěžších silničních podmínkách.

 

Bezpečnost: poskytuje řidičům bezpečnější, příjemnější a pohodlnější zážitek z jízdy s vysoce kvalitními pneumatikami.

 

Inovace: konkretizace nekonečných možností v oblasti pneumatik uvažováním o kreativních, ale skutečných alternativách souvisejících s jízdou v budoucnosti.

 

Ambice: Hankook se chce stát jedním z technologických lídrů automobilového průmyslu tím, že bude řidičům po celém světě nabízet produkty, které zaručují optimální jízdní výkon.