36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušenosví s pneumatiky a servisy

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pneumatiky Hankook: emoce z jízdy

 

Pneumatiky Hankook se vyznačují technologiemi, na nichž jsou založeny a které jsou stále žádanější. Ambice této značky jsou proto smělé a jasné: stát se měřítkem pro Driving Emotion, abyste si mohli vychutnat jedinečný zážitek z jízdy!

Rozsáhlé nasazení výzkumu a vývoje

 

Pneumatiky Hankook jsou založeny na výkonném výzkumu a vývoji, aby neustále zlepšovaly váš zážitek z jízdy. Její vysoce ceněná centra umožnila tuto skvělou jméno, aby dosáhl nových výšin, pokud jde o výkon a inovace.

Společnost světové úrovně

 

Pneumatiky Hankook jsou po celém světě známé svým dokonalým designem. Aby vyhověly potřebám každého řidiče, vyvinuly špičkové modely! Vyberte si mezi letní pneumatikou Hankook Ventus, čtyřsezónní pneumatikou Hankook Kinergy 4S2 a mnoha dalšími!

Pneumatiky Hankook: filozofie a hodnoty

Pneumatiky Hankook: 80 let technologie

 

Společnost Hankook Tire Group byla založena v Koreji v roce 1941. Po slibném začátku bylo otevřeno 5 velkých mezinárodních center a 8 velkých továren. Tento vývoj vedl k radikální popularizaci pneumatik Hankook.

Mezinárodní přítomnost

 

Po čtyřiceti letech vývoje v okolí původního sídla je úspěch pneumatik Hankook takový, že znamená začátek mezinárodní expanze skupiny ve Spojených státech. Jejich neustálé investice do výzkumu jim také umožňují rychle získat uznání v celosvětovém odvětví výroby pneumatik.

Na cestě ke stále větší spokojenosti

 

Hankook neustále sleduje jeden ze svých hlavních cílů: dosáhnout vrcholu vaší spokojenosti. A zajistit, abyste mohli být vybaveni kdekoli, společnost distribuuje své výrobky ve více než 180 zemích a spolupracuje s významnými hráči, jako je Hamann Motorsport.