36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Záruka klidné jízdy

 

Pro společnost Nokian je váš klid za volantem k nezaplacení! Proto při nákupu pneumatik Nokian u autorizovaného prodejce získáte dvouletou záruku na pneumatiky.

Pneumatiky Nokian doporučené uživateli

 

Společnost Nokian zohledňuje zpětnou vazbu svých zákazníků, aby zlepšila jejich zážitek z jízdy. Proto společnost Nokian nabízí širokou škálu vysoce výkonných pneumatik, jako jsou například čtyřsezónní pneumatiky Nokian Season Proof, které zajišťují bezpečnost za všech povětrnostních podmínek.

Nekompromisní bezpečnost při extrémních teplotách

 

Pneumatiky Nokian jsou známé svou kvalitou a vysokou odolností vůči chladu. Díky aramidové technologii, pneumatiky WR Snowproof vám zaručují optimální přilnavost a stabilitu na zasněžených silnicích!

Skupina dobývá svět

Vynálezce zimní pneumatiky

 

Finská společnost Nokian Group byla založena v roce 1898 a v roce 1934 představila první zimní pneumatiku pro nákladní automobily, která poskytuje vynikající přilnavost k vozovce za deště a sněhu. Měla velký úspěch!

Rostoucí pověst

 

Od té doby se společnost Nokian etablovala na mezinárodním trhu jako lídr v oblasti zimních pneumatik. Vždy dbá na požadavky řidičů, skupina pokračuje ve vývoji inovativních pneumatik, aby vám nabídla bezpečnou a ekologickou jízdu.

Výroba orientovaná na udržitelnost

 

Nokian je prvním výrobcem, který se svou pneumatikou WR SUV 3 získal třídu A! Závazek respektovat životní prostředí, cílem skupiny je vyvinout řadu ekologických pneumatik s vysokým výkonem za všech okolností!