Výhody společnosti Firestone

Chytrá volba

 

Výrobky Firestone jsou určeny pro řidiče, pro které jsou kvalita, spolehlivost a trvanlivost zásadní. Pokud své vozidlo vybaví pneumatikami této důvěryhodné značky,

vědí, že se rozhodují chytře, protože zároveň získávají nejlepší poměr ceny a kvality.

Silné hodnoty

 

Společnost Firestone a její zákazníci sdílejí stejné základní hodnoty: tvrdě pracovat, abyste ze života vytěžili co nejvíce, poučit se z minulosti, abyste se zlepšili, a jít kupředu, každou práci odvedeme důkladně, od A do Z, a nikdy neděláme kompromisy v kvalitě.

Spolehlivost v každém ohledu

 

Aby si společnost Firestone získala důvěru svých zákazníků, věnuje se stoprocentně spolehlivosti a neustálému zlepšování svých letních, zimních a celoročních produktů.

 

Jedině tak jim naše značka může poskytnout pneumatiky, na které se mohou spolehnout již více než 100 let. A být měřítkem spolehlivosti, které je uznáváno a oceňováno po celém světě.

Příběh společnosti Firestone v kostce

Vytvoření

 

Již v roce 1900 Harvey Firestone modernizoval mobilitu tím, že vybavoval vozidla pneumatikami a dláždil silnice.

 

Postupem času se značka Firestone stala ikonou, jednou z nejodolnějších a nejspolehlivějších v oboru pneumatik.

 

Odkaz jeho zakladatele dodnes inspiruje a umožňuje každému jezdit svobodně.

Vývoj

 

Věděli jste, že Harvey Firestone stál za prvním sponzorovaným hudebním rozhlasovým programem The Voice of Firestone, který byl ve Spojených státech spuštěn v roce 1928?

 

Firestone i dnes umožňuje nadšencům do hudby, cestování a řízení objevovat nové umělce a navštěvovat jejich vystoupení díky spolupráci s řadou festivalů po celé Evropě.

Dnes

 

S řadou naprosto spolehlivých pneumatik, vyvinutých na základě více než stoletých zkušeností, si můžete být jisti, že se bez obav dostanete tam, kam chcete, budujte svůj život ve svobodě a užívejte si každý okamžik.