36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

 

Zkušenosti se značkou Firestone - váš čas nastal právě teď

 

Na světě je tolik míst, která stojí za to objevit, lidí, s nimiž se chcete setkat, a věcí, které byste chtěli zažít! A značka Firestone vám dává svobodu prožít život, aniž byste se museli starat o to, co na vás čeká za rohem.

 

S řadou pneumatik, která staví na více než stoleté tradici spolehlivosti si můžete být jisti, že jedete na pneumatikách, co vás nezradí. Tak začněte žít život naplno, jeden nezapomenutelný okamžik za druhým.

 

firestone

Prozkoumejte naši nabídku pneumatik Firestone

Firestone, žijeme hudbou již od roku 1928

 

Spojujeme hudební talenty s milovníky hudby

 

Během uplynulých let dala společnost Firestone stovkám hudebníků příležitost vystoupit na pódiích Firestone v rámci několika největších evropských festivalů. Někteří z nich se následně vypracovali až na hlavní prkna těchto akcí.

 

Společnost Firestone bude i nadále podporovat začínající kapely na jejich cestě na hlavní scénu. Pódium společnosti Firestone tak zůstane místem, kde se milovníci hudby budou s jistotou moci seznámit se skvělou novou hudbou.

 

Nejlepší pneumatiky pro všechna roční období

Dědictví značky Firestone

Vzrušující dědictví

Příběh značky Firestone se začal psát v roce 1900. Byl výsledkem úsilí jednoho muže. A tím byl Harvey Firestone. Harvey Firestone pomohl utvářet moderní svět tím, že osazoval pneumatiky na vozidla a stavěl cesty, po kterých tato vozidla jezdila. Díky němu se čestnost stala základním kamenem podnikání. Věřil ve svou práci natolik, že značce Firestone propůjčil své jméno.

Je to stejná vize, jež pomohla dosáhnout převratných výkonů v arénách motosportu od Formule 1 přes Indianapolis 500 až po 24hodinový závod Le Mans. Je to vize, která se zasloužila o transformaci společnosti ve významného globálního hráče pneumatikářského průmyslu.

Dnes je Firestone skutečně kultovní značkou, která odolala zkoušce času a stala se jednou z nejstálejších a nejspolehlivějších značek v historii. Odkaz společnosti Firestone i nadále inspiruje lidi a pomáhá jim odhalit jejich svobodu při řízení.