36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Záruka bezpečnosti a trvanlivosti

 

Konstruktéři pneumatik Dunlop nedělají kompromisy. Mezi úsporami, přilnavostí a životností pneumatik nebo ovladatelností vašeho vozidla jsou všechna kritéria, která je třeba splnit jsou splněny, abyste byli maximálně spokojeni.

Spolehlivé a důkladné testování

 

Společnost Dunlop ví, co je v sázce, pokud jde o vysoce výkonné pneumatiky. Proto tato mezinárodní pneumatikářská společnost podrobuje své konstrukce náročné interní i externí testy. V tomto kontextu je přístup 3-15-50 nutností!

Kvalita pneumatik Dunlop

 

Ať už žijete v horách nebo u moře, tyto špičkové produkty jsou pro vaše vozidlo mocnými spojenci. Například letní pneumatika Dunlop Sport BluResponse má vynikající pověst, stejně jako pneumatika Dunlop Sport All Season.

Dunlop, historie inovací

Odvážné začátky

 

John Boyd Dunlop vytvořil v roce 1888 první skutečnou pneumatiku v historii a odstartoval tak inovaci pneumatik. Tento úspěch byl pro firmu jen začátkem skupina, která nakonec rozšířila svou pověst do všech čtyř koutů světa.

Pověst vynikající kvality

 

V roce 1895 byly na první vůz namontovány pneumatiky Dunlop: úspěch teprve začínal. Od vývoje technologií pro omezení aquaplaningu až po systémy zajišťující bezpečnou jízdu navzdory defektu, byla odvaha značky bohatě odměněna.

Budoucnost je stejně zářivá

 

Pneumatiky Dunlop vynikají neustálými inovacemi. S nadšením, které nezná mezí, ale také s neustálým hledáním nových technologií a výkonů, Společnost Dunlop vždy míří výš. A společnost se této výzvy zhostí na výbornou