36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pneumatiky Yokohama: Když ekologie a výkon splývají!

Yokohama

Pneumatiky Yokohama: mezi inovacemi a výkonem

Vysoce výkonné a dostupné pneumatiky

 

Japonská společnost Yokohama je celosvětově známá svými inovativními pneumatikami za atraktivní ceny. Její tajemství? Použití vysoce kvalitních a odolných materiálů při jejich výrobě.

To znamená, že můžete využívat vynikající, ekologické a úsporné pneumatiky!

Odpověď na všechny požadavky

 

Značka nabízí všem řidičům výjimečný zážitek z jízdy. Čtyřsezónní pneumatiky Yokohama Avid Ascend a letní modely Advan Sport V105 a Advan S/T jsou toho dokonalým příkladem s bezchybnou životností!"

Bezpečná jízda

 

Špičkové pneumatiky Yokohama se zaměřují na bezpečnost a pohodlí motoristů. Motoristé si zimní pneumatiky Yokohama pochvalují pro jejich neuvěřitelnou přilnavost a ovladatelnost na zasněžených cestách.

Mezinárodní pověst

Jokohama: kde to všechno začalo

 

V roce 1917 byla v japonské Jokohamě založena společnost Yokohama Rubber Company. Postupně se stala druhým největším výrobcem pneumatik v zemi a její technologie jí umožnily dobýt mezinárodní trh!

Neustále rostoucí poptávka

 

Díky vysoce kvalitním pneumatikám, které odolávají i těm nejextrémnějším podmínkám, se Yokohamě podařilo prosadit nejen v Asii, ale i na dalších kontinentech.

 

Dnes má společnost přibližně 100 továren po celém světě.

Vedoucí pracovníci v oblasti inovací

 

Vůle značky je jasná: prohloubit svůj výzkum a spojit výkon s ekologickou odpovědností! Proto jsou nové pneumatiky Yokohama vyrobeny z 80 % z recyklovaných materiálů.

Mnoho řidičů se již přesvědčilo o jejich účinnosti.