36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pneumatiky Kumho, symbol dokonalosti

 

Tato přední značka vám díky svým vysokým výkonnostním standardům umožní cestovat s klidnou myslí. Pro letní jízdu je Kumho Ecsta PS71 jedním z nejoblíbenějších modelů, a ze široké nabídky zimních pneumatik Kumho nejvíce vyniká WinterCraft WS71!

Spolehněte se na bezpečnost Kumho

 

Pneumatiky Kumho jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly maximální bezpečnost. Aby byla spolehlivost ještě vyšší, na každý model je poskytována záruka 5 let od data výroby!

Reakce na tržní trendy

 

Očekávání řidičů jsou stále jasnější a společnost Kumho se je snaží splnit. K tomu používá nové materiály, optimalizuje konstrukce a neustále hraje na strunu snižování hmotnosti svých pneumatik, přičemž vám poskytuje bezpečné jízdní prostředí.

S pneumatikami Kumho do toho!

Pneumatiky Kumho: pozoruhodná dynamika

 

Tato značka byla založena v roce 1960 a své výrobky vyváží od roku 1965. Poté, co se pevně usadila v Koreji, postupně rozšířila své teritorium, do Evropy na počátku 21. století. I dnes zůstává mimořádně konkurenceschopná!

Vůle být vždy lepší

 

Je samozřejmé, že společnost Kumho dělá maximum pro to, aby vám přinesla výhody svých odborných znalostí. Soutěžní pneumatiky Kumho a technologie run-flat jsou důkazem této profesionality.

Pneumatiky Kumho: velký ohled na životní prostředí

 

Volba pneumatik Kumho znamená dodržování filozofie a ekologických hodnot skupiny, které jsou charakteristické pro výzvy 21. století. Sází na ekologický marketing a ekologicky odpovědný design, což je důkazem silného odhodlání!