36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pneumatiky Falken - tolik výhod!

Pneumatiky Falken: pneumatiky, které kombinují výkon a hospodárnost

 

Kromě toho, že japonská značka dbá na to, aby každá fáze výroby jejích pneumatik byla dodržována, zajišťuje také používání recyklovatelných surovin. To vše s cílem poskytnout vám výhody vysoce výkonných pneumatik za přijatelné ceny!

Proč si vybrat pneumatiky Falken?

 

Pneumatiky Falken slibují bezpečnou jízdu a optimální komfort! Pneumatiky Falken Euro All Season AS200 to mohou potvrdit, protože jsou proslulé svou dlouhou životností a přilnavostí k vozovce za každého počasí.

Bezkonkurenční bezpečnost

 

Inženýři společnosti Falken neustále vyvíjejí různé technologie, aby zabránili proražení pneumatiky a zvýšili vaši bezpečnost. Příkladem jsou zimní pneumatiky Falken Eurowinter Winter HS01, které poskytují výjimečné brzdění na zasněžených a zledovatělých silnicích.

Rozšíření pneumatik Falken

Sportovní začátky

 

V roce 1983 vytvořila skupina Sumitomo Rubber Industries značku Falken s jediným cílem: nabízet pneumatiky, které splňují požadavky milovníků sportovní jízdy! Postupně se značka stala mezinárodní a podařilo se jí prosadit s pneumatikami, které kombinují pohodlí, výkon a estetiku.

Falken cestuje po Evropě

 

V současné době má společnost Falken k dispozici několik okruhů, včetně německého Papenburgu a japonské Okayamy, na kterých testuje spolehlivost a účinnost svých nových pneumatik. Společnost má také síť více než 8 000 distributorů v Evropě. Ať jste kdekoli, můžete si dovolit kvalitní pneumatiky!

Značka, která hledí do budoucnosti

 

Společnost Falken den za dnem vyvíjí stále účinnější pneumatiky, které zaručují výjimečný zážitek z jízdy! Společnost SRI proto nadále investuje do výzkumu nových technologií a perspektivních koncepcí mobility.