36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Osvědčený poměr ceny a výkonu

 

Společnost Uniroyal používá kvalitní materiály a provádí rozsáhlé testování. Výsledek: jezdíte s vysoce výkonnými pneumatikami se sníženým opotřebením. Vybavíte-li svůj vůz pneumatikami Uniroyal, dlouhodobě ušetříte!

Pneumatiky přizpůsobené vašim potřebám

 

Díky inovativním technologiím vám skupina Uniroyal nabízí pestrý výběr bezpečných pneumatik přizpůsobených vašim potřebám. Zvažte kombinaci zábavy a řízení s jejich čtyřsezónními pneumatikami AllSeasonExpert nebo zimními pneumatikami Snow Max 2!

Buďte v bezpečí s pneumatikami Uniroyal

 

Jako tvůrce pneumatik do deště se značka Uniroyal vždy snažila předcházet rizikům aquaplaningu a nabízet vám bezpečnou jízdu. S pneumatikami Uniroyal tak máte zaručenou optimální přilnavost za každého počasí!

Dobrodružství s pneumatikami Uniroyal

Počátky velkého úspěchu

 

Oscar Englebert si rychle uvědomil výhody pryže a stal se jedním z prvních evropských výrobců pneumatik. O několik let později se zrodila značka Uniroyal. Úspěch této skupiny přinesla právě pneumatika do deště.

Kvalita, která odolá času

 

V současné době je výroba zajišťována společností Continental Group, která je v Evropě proslulá. Uniroyal je značka známá kvalitou svých pneumatik, které zajišťují optimální držení na silnici v zatáčkách, a to i za špatného počasí!

Budoucnost řízení se společností Uniroyal

 

Společnost Uniroyal se vždy snažila zlepšovat váš zážitek z jízdy. Proto značka pokračuje ve vývoji pneumatik s inovativní konstrukcí a vlastnosti, které vám zajistí pohodlnou jízdu.