36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Pro lásku k řízení

 

Pokud je řízení nezbytné, můžete si ho užít. Kromě toho, že vám Continental nabízí kvalitní výbavu, usiluje také o zlepšení vaší pohody na cestách. Objevte tyto proslulé pneumatiky!

Přesné pokyny pro rozvoj

 

Vývoj pneumatik Continental Performance je založen na čtyřech hlavních pilířích: tradici, automobilovém know-how, síle německého inženýrství a důkladném testování. Díky této kombinaci kritérií poskytují dokonalé jízdní podmínky.

Ceny pneumatik Continental

 

Pneumatiky Continental jsou určeny pro všechny typy vozidel bez ohledu na váš rozpočet nebo lokalitu. S ohledem na tuto skutečnost vyvinula společnost Continental širokou škálu produktů, které dokonale vyhovují vašim potřebám.

Solidní zkušenosti společnosti Continental

Více než 150 let historie

 

Skupina Continental byla založena v Hannoveru v roce 1871 a může se pochlubit více než 150letou historií a zkušenostmi. V rekordně krátkém čase se osvědčila jako jeden z nejspolehlivějších dodavatelů automobilového průmyslu na světě, a to v 61 zemích!

 

Snaha o stále větší bezpečnost

 

Od samého počátku je pro Continental Tyres čestným cílem zajistit vaši bezpečnost. Technologie používané k dosažení tohoto cíle byly vždy důmyslné. Jejich inženýři jsou hrdí na to, že mohou tento závazek pokračovat!

Pneumatiky Continental: Strategický pokrok

 

Důkazem jsou zimní pneumatiky Continental ContiWinterContact TS 850P a letní modely podobné modelu SportContact 6, Společnost Continental se vyvíjí každým dnem, aby si udržela náskok před konkurencí!