Kvalita Michelin za nejlepší cenu

 

Pneumatiky Michelin mají neotřesitelnou pověst. Vaše vozidla tak mohou být bezpečně vybavena bez ohledu na roční období. Navíc je jejich kvalita stále spojena s konkurenceschopnými a dostupnými cenami.

Proč si vybrat pneumatiky Michelin?

 

S touto značkou určitě neuděláte chybu! Pokud hledáte nejlepší zimní pneumatiku Michelin, Pilot Alpin 5 zvítězila ve srovnání zimních pneumatik Autobild 2020 před 50 dalšími modely. Co se týče čtyřsezónních pneumatik Michelin, CrossClimate+ vyniká nejvíce! 

Bezpečnost je u společnosti Michelin klíčovým slovem

 

Společnost Michelin se snaží nabízet pneumatiky, které jsou tak bezpečné, jak jen to technologie umožňuje, ale jde ještě dál. Její hodnoty jsou tak hluboce zakořeněny v identitě značky, že pořádá osvětové kampaně zaměřené na bezpečnost silničního provozu.

Historie pneumatik Michelin

Počátky značky

 

Vše začalo v roce 1889, kdy bratři Michelinové založili svou společnost v Clermont-Ferrand. Původně vyvíjeli odnímatelné pneumatiky pro jízdní kola, teprve v průběhu let se jejich pole působnosti rozšířilo, a to s velkou silou!

 

Vzestup pneumatik Michelin

 

Od roku 1895, po vytvoření vzduchových pneumatik Michelin, se vše zrychlilo. Získala si pozici v mezinárodním měřítku, Michelin se stal předním světovým výrobcem pneumatik!

 

 

 

Michelin dnes

 

Jméno Michelin, které má za sebou více než 130 let historie, zůstává v roce 2021 na vrcholu žebříčku výrobců pneumatik s nejoceňovanějším image. Můžete se tedy spolehnout, že pneumatiky Michelin jsou spolehlivé, cenově dostupné a bezpečné!