36+ profesionálních servisů s více než 1800 servisy v Evropě

27 let zkušeností v oblasti pneumatik a auto/pneu servisů​

Celkové hodnocení 4,5 na Google

Kvalita Michelin za nejlepší cenu

 

Pneumatiky Michelin mají neotřesitelnou pověst. Vaše vozidla tak mohou být bezpečně vybavena bez ohledu na roční období. Navíc je jejich kvalita stále spojena s konkurenceschopnými a dostupnými cenami.

Proč si vybrat pneumatiky Michelin?

 

S touto značkou určitě neuděláte chybu! Pokud hledáte nejlepší zimní pneumatiku Michelin, Pilot Alpin 5 zvítězila ve srovnání zimních pneumatik Autobild 2020 před 50 dalšími modely. Co se týče čtyřsezónních pneumatik Michelin, CrossClimate+ vyniká nejvíce! 

Bezpečnost je u společnosti Michelin klíčovým slovem

 

Společnost Michelin se snaží nabízet pneumatiky, které jsou tak bezpečné, jak jen to technologie umožňuje, ale jde ještě dál. Její hodnoty jsou tak hluboce zakořeněny v identitě značky, že pořádá osvětové kampaně zaměřené na bezpečnost silničního provozu.

Historie pneumatik Michelin

Počátky značky

 

Vše začalo v roce 1889, kdy bratři Michelinové založili svou společnost v Clermont-Ferrand. Původně vyvíjeli odnímatelné pneumatiky pro jízdní kola, teprve v průběhu let se jejich pole působnosti rozšířilo, a to s velkou silou!

 

Vzestup pneumatik Michelin

 

Od roku 1895, po vytvoření vzduchových pneumatik Michelin, se vše zrychlilo. Získala si pozici v mezinárodním měřítku, Michelin se stal předním světovým výrobcem pneumatik!

 

 

 

Michelin dnes

 

Jméno Michelin, které má za sebou více než 130 let historie, zůstává v roce 2021 na vrcholu žebříčku výrobců pneumatik s nejoceňovanějším image. Můžete se tedy spolehnout, že pneumatiky Michelin jsou spolehlivé, cenově dostupné a bezpečné!