ROADHAWK

Letní

Pneumatika FIRESTONE ROADHAWK je navržena tak, aby poskytovala každému řidiči vysokou úroveň bezpečnosti a odolnosti, bez ohledu na podmínky na silnici.

MULTIHAWK 2

Letní

Pneumatika FIRESTONE MULTIHAWK 2 poskytuje pohodlnou jízdu v různých podmínkách vozovky. Optimalizovaný tvar bloku běhounu zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení, což rozšiřuje bezpečné používání.

DESTINATION HP

Letní

Pneumatika FIRESTONE DESTINATION HP určená pro SUV umožňuje plnou kontrolu i za jízdy v obtížných podmínkách. Vyznačuje se vynikající trakcí a účinnějším brzděním pro vyšší bezpečnost.

VANHAWK 2

Letní

Pneumatika FIRESTONE VANHAWK 2 dosahuje dlouhé životnosti. Její vysoká přilnavost a odolnost vůči opotřebení umožňují bezpečnou a nákladově efektivní jízdu dodávky.

MULTISEASON GEN 02

Celoroční

Pneumatika FIRESTONE MULTISEASON GEN 02 umožňuje bezpečné řízení po celý rok. Tato celoroční pneumatika je ideální pro širokou škálu povětrnostních podmínek, dokonce i na zasněžených silnicích. Tento model má úplné zimní označení – alpský symbol, a to díky vysokému počtu lamel a univerzální materiálové směsi běhounu.

VANHAWK MULTISEASON

Celoroční

FIRESTONE VANHAWK MULTISEASON je nová celoroční pneumatika pro lehká nákladní vozidla, která poskytuje velmi dobrou ovladatelnost i za obtížných podmínek – na mokrých a zasněžených površích. Díky nové technologii pryžové směsi umožňuje nákladově efektivní a dlouhodobé použití.

VANHAWK 2 WINTER

Zimní

Pneumatika FIRESTONE VANHAWK 2 WINTER nabízí dlouhou životnost. Její vysoká přilnavost potvrzená alpským symbolem (3PMSF) zajišťuje bezpečné řízení za zimních podmínek. Robustní konstrukce tohoto modelu umožňuje nákladově efektivní řízení užitkového vozidla.

WINTERHAWK 4

Zimní 

Nová pneumatika FIRESTONE WINTERHAWK 4 je spolehlivým a bezpečným řešením pro mokré, zasněžené a namrzlé silnice. Její přilnavost a krátká brzdná dráha vám dovolí užívat si zimní období beze strachu. Její dlouhá životnost umožňuje vozidlu najet spoustu kilometrů.