POTENZA SPORT

Letní

Chcete maximálně využít sílu svého vozu a přitom mít kontrolu nad dynamickou jízdou? Nová pneumatika BRIDGESTONE POTENZA SPORT vám poskytne sportovní zážitek a pocit bezpečí v náročných podmínkách. Byla vytvořen speciálně pro sportovní segment a splňuje i ta největší očekávání řidičů ohledně vysoce výkonných pneumatik. Potenza Sport oceňují také výrobci supersportovních automobilů, jako jsou Lamborghini a Maserati. Pneumatika je vhodná pro prvotřídní SUV a sedany.

TURANZA T005

Letní

Hledáte pneumatiku, která vám poskytne vynikající výkon i na mokré vozovce? Vyberte si model BRIDGESTONE TURANZA T005, který udržuje vynikající přilnavost a ovladatelnost i za deště. S touto pneumatikou dorazíte bezpečně do cíle a její nadprůměrná životnost vám ušetří spoustu peněz.

Tato pneumatika je určena pro osobní automobily a SUV.

DURAVIS R660

Letní

Provozujete firmu a máte vlastní flotilu nebo používáte dodávková vozidla? BRIDGESTONE DURAVIS R660 je pneumatika, která vás ve vašem podnikání podpoří! Díky svému energeticky úspornému vzorku běhounu a nízkému valivému odporu přináší významné úspory paliva, což přináší další výhodu robustní konstrukce.

Pneumatika je určena pro dodávky.

POTENZA S007

Letní

Jste při rychlé jízdě ve svém živlu? Pneumatika BRIDGESTONE POTENZA S007 je navržena tak, aby podporovala vaši vášeň pro sport! Perfektní výkon a stabilita při velmi vysokých rychlostech, vynikající přilnavost v zatáčkách, přesnost na všech částech vozovky – to jsou vlastnosti, které vám umožní plně si užít každý ujetý kilometr. Ideální pneumatika pro řidiče, kteří chtějí sportovní zážitek z jízdy.

POTENZA S001

Letní

Máte rádi dynamickou jízdu? Pak potřebujete pneumatiku, která nabízí ideální výkon při vysokých rychlostech! Pneumatika BRIDGESTONE POTENZA S001, určená pro sportovní vozy, nabízí vynikající přilnavost, kontrolu a nejvyšší přesnost řízení, a to i na mokré vozovce. Tato pneumatika poskytuje maximální potěšení z jízdy za všech povětrnostních podmínek.

DUELER H/P SPORT

Letní

Máte vůz s pohonem všech čtyř kol a chcete dynamicky cítit jeho sportovní charakter? Seznamte se s pneumatikou BRIDGESTONE DUELER H/P SPORT, pneumatikou, která poskytuje vynikající ovladatelnost, stabilitu na vozovce i dobrou kontrolu i při vysokých rychlostech. Díky vysoké odolnosti vůči aquaplaningu je tento model perfektní i v dešti.

Pneumatika je vhodná pro vozy SUV, 4x4 a crossovery.

DURAVIS ALL SEASON

Celoroční

Máte svůj vlastní podnik a ceníte si spolehlivých partnerů, a to i na silnici? BRIDGESTONE DURAVIS ALL SEASON je nová pneumatika pro lehká nákladní vozidla vhodná pro různé silniční podmínky, a to bez ohledu na počasí. Zajišťuje bezpečné řízení i na mokrých a zasněžených silnicích. Díky své zpevněné konstrukci je odolná vůči mechanickému poškození, což prodlužuje její životnost.

WEATHER CONTROL A005 EVO

Celoroční

Záleží vám na bezpečnosti a chcete mít kontrolu nad vozidlem při řízení za všech podmínek, a to bez ohledu na počasí? Nová celoroční pneumatika BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 EVO je to, co potřebujete! Poskytuje vynikající přilnavost za deště a na zasněžených površích. Vysoká odolnost vůči opotřebení zajistí skutečně dlouhou životnost této celoroční pneumatiky.

Určeno pro osobní vozidla a SUV.

WEATHER CONTROL A005

Celoroční

Zajímá vás bezpečnost a kontrola jízdy, za všech podmínek, bez ohledu na roční období? Potom je BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 ta pneumatika, kterou potřebujete! Poskytuje vynikající přilnavost při srážkách a na sněhem pokrytém povrchu. Vysoká odolnost proti opotřebení udrží tuto celoroční pneumatiku v provozu po opravdu dlouhou dobu.

Určeno pro osobní automobily a SUV.​

DUELER A/T 001

Celoroční

Máte rádi terénní expedice a v terénu jste jako doma? Celosezónní pneumatika BRIDGESTONE DUELER A/T 001 bude vaším spojencem v divočině za všech okolností a za všech ročních období – dokonce i v těch nejdrsnějších zimních podmínkách. Je to spolehlivá a výkonná pneumatika pro automobily s pohonem všech kol.

BLIZZAK DM-V3

Zimní

Jako řidič se nebojíte nepříznivých zimních podmínek, ale víte, že potřebujete pneumatiky, které je zvládnou. Vyberte si novou pneumatiku BRIDGESTONE BLIZZAK DM-V3. Tento zimní model je určen pro SUV a vozidla s pohonem všech kol. Zajistí vám kontrolu nad vozidlem i na zasněžených nebo namrzlých silnicích. Tyto pneumatiky vám umožní bezpečně zvýšit rychlost a poskytnou vám pohodlí při řízení v zimě.

BLIZZAK LM005

Zimní

Hledáte pneumatiku, která vám umožní plnou kontrolu nad vozidlem i na zasněžené silnici? BRIDGESTONE BLIZZAK LM005 vám zajistí pocit bezpečí díky své jedinečné přilnavosti a brzdnému výkonu na sněhu. Tato pneumatika vám dodá důvěru při náročném zatáčení při zimní jízdě a v případě potřeby umožní rychle zabrzdit. Navíc se chová dobře i ve městě a na mokrých silnicích, jak dokazují nejlepší hodnocení při zkouškách brzdné dráhy.

Tento model poskytne pohodlí řidičům osobních vozidel i SUV.

BLIZZAK W810

Zimní

Používáte užitkové vozidlo i v zimě a chcete mít pocit bezpečí při řízení, zatáčení a brzdění? Pneumatiky BRIDGESTONE BLIZZAK W810 vám zajistí spolehlivost a bezpečnost na silnici za zimních podmínek. Jde o první pneumatiku pro užitková vozidla, která je vybavena 3D lamelami pro lepší ovladatelnost. Má vynikající výkon a dlouhou životnost pro vyšší efektivitu vozového parku vaší společnosti.

Určeno pro dodávky a lehké užitkové vozy.