WINTERHAWK 4

Zimní 

Nová pneumatika FIRESTONE WINTERHAWK 4 je spolehlivým a bezpečným řešením pro mokré, zasněžené a namrzlé silnice. Její přilnavost a krátká brzdná dráha vám dovolí užívat si zimní období beze strachu. Její dlouhá životnost umožňuje vozidlu najet spoustu kilometrů.

MULTISEASON GEN 02

Celoroční

Pneumatika FIRESTONE MULTISEASON GEN 02 umožňuje bezpečné řízení po celý rok. Tato celoroční pneumatika je ideální pro širokou škálu povětrnostních podmínek, dokonce i na zasněžených silnicích. Tento model má úplné zimní označení – alpský symbol, a to díky vysokému počtu lamel a univerzální materiálové směsi běhounu.

VANHAWK 2 WINTER

Zimní

Pneumatika FIRESTONE VANHAWK 2 WINTER nabízí dlouhou životnost. Její vysoká přilnavost potvrzená alpským symbolem (3PMSF) zajišťuje bezpečné řízení za zimních podmínek. Robustní konstrukce tohoto modelu umožňuje nákladově efektivní řízení užitkového vozidla.

VANHAWK MULTISEASON

Celoroční

FIRESTONE VANHAWK MULTISEASON je nová celoroční pneumatika pro lehká nákladní vozidla, která poskytuje velmi dobrou ovladatelnost i za obtížných podmínek – na mokrých a zasněžených površích. Díky nové technologii pryžové směsi umožňuje nákladově efektivní a dlouhodobé použití.

ROADHAWK

Letní

Pneumatika FIRESTONE ROADHAWK je navržena tak, aby poskytovala každému řidiči vysokou úroveň bezpečnosti a odolnosti, bez ohledu na podmínky na silnici.

MULTIHAWK 2

Letní

Pneumatika FIRESTONE MULTIHAWK 2 poskytuje pohodlnou jízdu v různých podmínkách vozovky. Optimalizovaný tvar bloku běhounu zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebení, což rozšiřuje bezpečné používání.

DESTINATION HP

Letní

Pneumatika FIRESTONE DESTINATION HP určená pro SUV umožňuje plnou kontrolu i za jízdy v obtížných podmínkách. Vyznačuje se vynikající trakcí a účinnějším brzděním pro vyšší bezpečnost.

VANHAWK 2

Letní

Pneumatika FIRESTONE VANHAWK 2 dosahuje dlouhé životnosti. Její vysoká přilnavost a odolnost vůči opotřebení umožňují bezpečnou a nákladově efektivní jízdu dodávky.