BLIZZAK LM005

Zimní

Hledáte pneumatiku, která vám umožní plnou kontrolu nad vozidlem i na zasněžené silnici? BRIDGESTONE BLIZZAK LM005 vám zajistí pocit bezpečí díky své jedinečné přilnavosti a brzdnému výkonu na sněhu. Tato pneumatika vám dodá důvěru při náročném zatáčení při zimní jízdě a v případě potřeby umožní rychle zabrzdit. Navíc se chová dobře i ve městě a na mokrých silnicích, jak dokazují nejlepší hodnocení při zkouškách brzdné dráhy.

Tento model poskytne pohodlí řidičům osobních vozidel i SUV.

WEATHER CONTROL A005 EVO

Celoroční

Záleží vám na bezpečnosti a chcete mít kontrolu nad vozidlem při řízení za všech podmínek, a to bez ohledu na počasí? Nová celoroční pneumatika BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 EVO je to, co potřebujete! Poskytuje vynikající přilnavost za deště a na zasněžených površích. Vysoká odolnost vůči opotřebení zajistí skutečně dlouhou životnost této celoroční pneumatiky.

Určeno pro osobní vozidla a SUV.

BLIZZAK DM-V3

Zimní

Jako řidič se nebojíte nepříznivých zimních podmínek, ale víte, že potřebujete pneumatiky, které je zvládnou. Vyberte si novou pneumatiku BRIDGESTONE BLIZZAK DM-V3. Tento zimní model je určen pro SUV a vozidla s pohonem všech kol. Zajistí vám kontrolu nad vozidlem i na zasněžených nebo namrzlých silnicích. Tyto pneumatiky vám umožní bezpečně zvýšit rychlost a poskytnou vám pohodlí při řízení v zimě.

BLIZZAK W810

Zimní

Používáte užitkové vozidlo i v zimě a chcete mít pocit bezpečí při řízení, zatáčení a brzdění? Pneumatiky BRIDGESTONE BLIZZAK W810 vám zajistí spolehlivost a bezpečnost na silnici za zimních podmínek. Jde o první pneumatiku pro užitková vozidla, která je vybavena 3D lamelami pro lepší ovladatelnost. Má vynikající výkon a dlouhou životnost pro vyšší efektivitu vozového parku vaší společnosti.

Určeno pro dodávky a lehké užitkové vozy.

DURAVIS ALL SEASON

Celoroční pneumatika,

Máte svůj vlastní podnik a ceníte si spolehlivých partnerů, a to i na silnici? BRIDGESTONE DURAVIS ALL SEASON je nová pneumatika pro lehká nákladní vozidla vhodná pro různé silniční podmínky, a to bez ohledu na počasí. Zajišťuje bezpečné řízení i na mokrých a zasněžených silnicích. Díky své zpevněné konstrukci je odolná vůči mechanickému poškození, což prodlužuje její životnost.

TURANZA T005

Letní

Hledáte pneumatiku, která vám poskytne vynikající výkon i na mokré vozovce? Vyberte si model BRIDGESTONE TURANZA T005, který udržuje vynikající přilnavost a ovladatelnost i za deště. S touto pneumatikou dorazíte bezpečně do cíle a její nadprůměrná životnost vám ušetří spoustu peněz.

Tato pneumatika je určena pro osobní automobily a SUV.

WEATHER CONTROL A005

Celoroční

Zajímá vás bezpečnost a kontrola jízdy, za všech podmínek, bez ohledu na roční období? Potom je BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 ta pneumatika, kterou potřebujete! Poskytuje vynikající přilnavost při srážkách a na sněhem pokrytém povrchu. Vysoká odolnost proti opotřebení udrží tuto celoroční pneumatiku v provozu po opravdu dlouhou dobu.

Určeno pro osobní automobily a SUV.​

POTENZA S001

Máte rádi dynamickou jízdu? Pak potřebujete pneumatiku, která nabízí ideální výkon při vysokých rychlostech! Pneumatika BRIDGESTONE POTENZA S001, určená pro sportovní vozy, nabízí vynikající přilnavost, kontrolu a nejvyšší přesnost řízení, a to i na mokré vozovce. Tato pneumatika poskytuje maximální potěšení z jízdy za všech povětrnostních podmínek.

POTENZA S007

Letní

Jste při rychlé jízdě ve svém živlu? Pneumatika BRIDGESTONE POTENZA S007 je navržena tak, aby podporovala vaši vášeň pro sport! Perfektní výkon a stabilita při velmi vysokých rychlostech, vynikající přilnavost v zatáčkách, přesnost na všech částech vozovky – to jsou vlastnosti, které vám umožní plně si užít každý ujetý kilometr. Ideální pneumatika pro řidiče, kteří chtějí sportovní zážitek z jízdy.

DUELER H/P SPORT

Letní

Máte vůz s pohonem všech čtyř kol a chcete dynamicky cítit jeho sportovní charakter? Seznamte se s pneumatikou BRIDGESTONE DUELER H/P SPORT, pneumatikou, která poskytuje vynikající ovladatelnost, stabilitu na vozovce i dobrou kontrolu i při vysokých rychlostech. Díky vysoké odolnosti vůči aquaplaningu je tento model perfektní i v dešti.

Pneumatika je vhodná pro vozy SUV, 4x4 a crossovery.

DUELER A/T 001

Celoroční

Máte rádi terénní expedice a v terénu jste jako doma? Celosezónní pneumatika BRIDGESTONE DUELER A/T 001 bude vaším spojencem v divočině za všech okolností a za všech ročních období – dokonce i v těch nejdrsnějších zimních podmínkách. Je to spolehlivá a výkonná pneumatika pro automobily s pohonem všech kol.

DURAVIS R660

Letní

Provozujete firmu a máte vlastní flotilu nebo používáte dodávková vozidla? BRIDGESTONE DURAVIS R660 je pneumatika, která vás ve vašem podnikání podpoří! Díky svému energeticky úspornému vzorku běhounu a nízkému valivému odporu přináší významné úspory paliva, což přináší další výhodu robustní konstrukce.

Pneumatika je určena pro dodávky.