Koncept First Stop

First Stop: Celoevropská profesionální síť pneuservisů a rychloservisů.

Společnost First Stop má více než 2000 profesionálních pneuservisů ve 25 evropských zemích. V závislosti na specializaci servisu poskytují naši odborníci na pneumatiky servis pro osobní vozy, dodávky, motocykly, nákladní vozy a traktory. Úkolem každého servisu je poskytovat zákazníkům nejlepší služby a výrobky. Právě díky tomuto přístupu, orientovanému na zákazníky, a díky technické odbornosti, je každý spokojený se servisem First Stop.

Naše síť se rychle rozšiřuje. Každý rok do ní vstoupí asi stovka nezávislých servisů. Máte zájem se stát partnerem sítě First Stop? Pošlete nám e-mail. Místní zástupce společnosti First Stop si s vámi rád sjedná schůzku a poví vám více.

Naše struktura

Společnost First Stop sestává z těchto částí:

Vlastní servisy (servisy vlastněné přímo společnosti ve Francii, Španělsku, Německu, Irsku, Velké Británii, Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii a České republice), které představují pevnou servisní základu s rozsáhlými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Naše vlastní servisy sdílejí optimální postupy a využívají špičkové administrativní podpory. Rovněž udržují pravidelný kontakt s nezávislými partnery v jednotlivých zemích.

Nezávislí partneři (franšízanti), kteří se společností First Stop uzavřeli smlouvu o partnerství (soft franšíza*).

Síť First Stop spojuje síly vlastních servisů i nezávislých partnerů za účelem obchodního rozvoje a zlepšení nabídky služeb poskytovaných v Evropě, a tím lepšího uspokojování potřeb zákazníků.

Jaké jsou výhody členství v síti First Stop v roli franšízanta?

Víceznačkový koncept.

Strategická partnerství a smlouvy se společností Bridgestone a dalšími špičkovými dodavateli.

*Soft franšíza: umožňuje vysoký stupeň nezávislosti a volnosti ve srovnání s ostatními subjekty na trhu. Umožňuje partnerům nabízet svým zákazníkům to nejlepší a zároveň diverzifikovat a rozvíjet svou činnost směrem, kterému dávají přednost.

Smlouvy s Fleetovými zákazníky.

Profesionální servis specializovaný na podporu vašeho obchodního rozvoje.

Podpora identity provozovny, marketingových aktivit a vzdělávacích programů.

Podpora profesionální celoevropské sítě a zkušených vlastních servisů.

Jak vstoupit do sítě First Stop?

Druh navázaného partnerství závisí na podílu značek, nabízených našimi strategickými partnery, na kvalitě vaší provozovny a její identity.

Kontaktujte manažera pro obchodní rozvoj ve vaší zemi, který vám podá informace o výhodách a podmínkách spolupráce pro vstup do sítě First Stop.

najdi prodejní místo


zadej město, PSČ nebo ulici


search
gps_fixednajdi moji polohu

First Stop Česká Republika

First Stop, Bridgestone CR .s.r.o. Klimentská 46, PRAHA 1, 110 02

zákaznický servis